Yemek Oda Perdesi

Yemek Oda Perdesi

YEMEK ODASI PERDELERİ

Yemek odası çok şık ve gösterişli bir perde modeli seçilmelidir. Seçim evinizin halısı ve mobilyasına uygun olmalıdır.
Özel tasarımlarımız Web sitemizde konmamaktadır. En güzel villa perdesi modelleri için evinize gelecek olan Perde Dekoratörümüzden görebilirisiniz.

Yemek Oda Perde Modelleri

Yemek odası perde modelleri, sıcak ve rahatlatıcı renklerden seçilmelidir. Bu renkler kiremit, gülkurusu, kırmızı ve tonları uygun sayılabilir. Mekânın mobilya ve diğer aksesuarlarına uygun yemek odası perdesi seçilir. perdelerinizin kumaş ve tüllerinden masa örtüsü ve peçete de yaptırabilirsiniz, böylece odanın dekorasyonunda birbirini tamamlayan alternatif ürünler olmuş olur. Yemek odası perde seçimi yaparken dekoratör arkadaşlarımızdan yardım isteyiniz.

Yemek Oda Perde Fiyatları

Evimizin en lezzetli yeri… Hiç yemek odalarını unutur muyuz?  Güzel katlamalarımız, birbirinden kullanışlı storlarımız, rustiklerimiz, ahşaptan bambular hepsini sizin için hazırladık.  Sizlerin güzel sofralarının yanına, yemekleriniz kadar güzel olmasa da birbirinden güzel perdeler hazırladık. Siz sadece hayal edin, gerisini bize bırakın. Unutmayın,  Budak Perde bu işin uzmanıdır.

Her zaman daha iyiye odaklanan firmamız, siz değerli müşterilerimizden aldığımız şevkle ürün portföyünü sürekli genişletmektedir. Yılların birikimiyle oluşan deneyimimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

 

 

İletişim Bilgilerimiz;

Adres: Tatlısu Mahallesi Turgut Özal Bulvarı (eski hatboyu caddesi) No:62/2

Şerifali,Ümraniye,Ataşehir,İstanbul,TÜRKİYE

Posta kodu : 34775

Telefon + 90 216 415 1040

Telefon:+ 90 216 565 5571

 

 

 

pliseli zebra perde fiyatları,plise zebra perde,en ucuz zebra perde,taç zebra perde,zebra perde modelleri mutfak,brillant zebra perde,koçtaş zebra perde fiyatları,zebra perde modelleri genç odası,zebra perde mutfak,taç zebra perde,zebra perde temizliği nasıl yapılır,koçtaş zebra perde fiyatları,brillant zebra perde,zebra perde kullanışlı mı,zebra perde nasıl takılır,zebra perde modelleri 2016,taç çoçuk odası tül perde modelleri,genç odası perde modelleri,bebek odası stor perde,bebek odası perdeleri ikea,bebek odası fon perde,bebek odası perdeleri linens,çoçuk odası zebra perde çeşitleri,çoçuk odası halı çeşitleri,genç odası perde modelleri,taç çoçuk odası tül perde modelleri,çoçuk odası stor perde çeşitleri,çoçuk odası zebra perde çeşitleri,bebek odası fon perde,çoçuk odası halı çeşitleri,genç odası perde modelleri 2013,genç odası perde modelleri 2014,genç odası perde modelleri 2015,genç odası perde modelleri 2016,genç odası perde modelleri 2017,genç odası perde modelleri 2018,genç,odası perde modelleri 2019,odası perde modelleri 2020,bebek odası perdeleri linens