Yazlık Perdesi

YAZLIK PERDESİ 

Budak Perde olarak perde ile ilgili her alanda hizmet verdiğimiz gibi yazlık perdesi seçimlerinizde de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten kıvanç duyarız.

Nadir kullandığınız yazlık perdelerinizi seçerken extra özen gösterip en uygun seçimi bulmanız hayatınızı kolaylaştırmanız açısından büyük önem arzetmektedir. Yapacağınız seçimin kaliteli ve kolay temizlenebilir olması en önemli kriteriniz olmalıdır.

Firmamız yazlık perde seçimlerinizi gerçekleştirirken bu kriterler dahilinde size yardımcı olacaktır. Yazlık perdeleriniz kaliteli kumaştan imal edilmiş olmalıdır. Çünkü yazlıklarınızı günlük kullanmadığınız için perdeleriniz uzunca bir süre kullanılmamış olacak ve bu durum havasızlıkla birleşerek kalitesiz seçimlerinizin çürümesine yol açacaktır. İstenmeyen bu sonuç sizin yeni bir perde almanızı gerektirecektir.

Bu da sizin ek bir maliyet ödemenize yol açar. Onun yerine yazlık perdenizi daha seçiminizi yaptığınız ilk andan itibarek kaliteli bir kumaş olarak belirlerseniz istenmeyen bu durum sizin karşınıza hiç çıkmayacaktır.

Yazlık perdelerinizin uzun zaman kullanılmaması sonucunda oluşabilecek diğer bir olumsuz durumda perdenizin kirlenmesi olacaktır. Showroomumuzda perde seçiminizi yaparken yazlık perdesi olarak fikrinizi beyan ettiğinizde işinde uzman personellerimiz size kolay temizlenebilir perde örneklerini seçenek olarak sunar ve gerekli temizlik bilgilerini size verir. Siz de bu olumsuz durumlardan etkilenmemiş olursunuz.

 
İletişim Bilgilerimiz;
Adres: Tatlısu Mahallesi Turgut Özal Bulvarı (eski hatboyu caddesi) No:62/2
Şerifali,Ümraniye,Ataşehir,İstanbul,TÜRKİYE
Posta kodu : 34775
Telefon + 90 216 415 1040
Telefon:+ 90 216 565 5571
Gsm: +9 0534 984 4295
Gsm: +9 0530 884 6816

 
pliseli zebra perde fiyatları,plise zebra perde,en ucuz zebra perde,taç zebra perde,zebra perde modelleri mutfak,brillant zebra perde,koçtaş zebra perde fiyatları,zebra perde modelleri genç odası,zebra perde mutfak,taç zebra perde,zebra perde temizliği nasıl yapılır,koçtaş zebra perde fiyatları,brillant zebra perde,zebra perde kullanışlı mı,zebra perde nasıl takılır,zebra perde modelleri 2016,taç çoçuk odası tül perde modelleri,genç odası perde modelleri,bebek odası stor perde,bebek odası perdeleri ikea,bebek odası fon perde,bebek odası perdeleri linens,çoçuk odası zebra perde çeşitleri,çoçuk odası halı çeşitleri,genç odası perde modelleri,taç çoçuk odası tül perde modelleri,çoçuk odası stor perde çeşitleri,çoçuk odası zebra perde çeşitleri,bebek odası fon perde,çoçuk odası halı çeşitleri,genç odası perde modelleri 2013,genç odası perde modelleri 2014,genç odası perde modelleri 2015,genç odası perde modelleri 2016,genç odası perde modelleri 2017,genç odası perde modelleri 2018,genç,odası perde modelleri 2019,odası perde modelleri 2020,bebek odası perdeleri linens

 

215 yorum

Yorumlar kapalı.