Ümraniye Zebra Stor Perde

Ümraniye Zebra Stor Perde

Ümraniye Zebra Stor Perde

Perde modellerinin artık klasik bir çizgiden çıkmaya başladığını ve daha farklı bir görünüme sahip olduğunu görüyoruz. Büyük bir yenilik olarak bilinen Ümraniye zebra stor perde, kullanımın çok basit olmasından dolayı, birçok kişinin favori ürünü haline gelmiştir. Hem evlerde hem de iş yerlerinde kullanılan bu ürün, sunmuş olduğu renk seçenekleri sayesinde oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Bunun yanı sıra ürünün modelleri de değişebiliyor. Stor perde almak isteyen kişiler, bu sayede beğenilerine uygun bir zebra stor tercih edebiliyorlar.

Ümraniye Zebra Stor Perde

Zebra Perde Modelleri Nelerdir?

Zebra modelleri şu şekilde sınıflandırmak mümkündür;

Sade Modeller: Genelde bu modeller klasik olarak da tabir edilmektedir. Tek bir renkten üretilmiş olanları büyük bir ilgi görmektedir. Buna rağmen tek rengin tonları farklıdır. Böylelikle güneşlik ve tül ayrımı yapılmıştır. Her yerde kullanılabilir. En çok iş yerlerinde ve salonlarda tercih edilmektedir. Kullanılacağı yere kendiniz karar verebilirsiniz.

Ümraniye Stor Perde

Baskılı Modeller: Bir diğer perde modeli olarak bilinir. Baskılı olan modellerde zebra özelliği korunmuştur. Değişik figür ve desenler ile perde üretilmiştir. Renk konusunda hem koyu hem de daha cıvıl cıvıl tonlar içinden seçim yapılabilmektedir. Ümraniye zebra stor perde, bu noktada genellikle genç odaları için çok uygundur.

Zebra Perde Nasıl Kullanılır?

Zebra perdeler, basit bir kullanımı ile dikkat çekerler. Kullanımı şöyledir;

  • Her perdenin kenarında bir zincir bölümü vardır.
  • Zincirin temel işlevi perdeyi açıp kapamaktır. Tıpkı bir panjur sistemi gibidir.
  • Akşam olduğu zaman bu zinciri aşağıya doğru çekerek, güneşlik moduna perdeyi almanız mümkün olacaktır.
  • Tam tersi yöne hareket ettirdiğiniz zaman ise perde tül vazifesi görecektir.

Zebra Perde Nasıl Yıkanır?

Ümraniye zebra stor perde temizlenmesi biraz zordur. Bundan dolayı genellikle evlerde temizleme pek tavsiye edilen bir durum değildir. Çünkü perdeni katlanması ya da bir lekeye maruz kalması geri dönüşü zor bir hata olarak karşınıza çıkabilir. Buna rağmen dikkatli bir biçimde ve sadece silerek perdeyi temizlemek mümkündür. Ev ortamında perdeyi yıkamaktan kaçınmak gerekmektedir. Ancak bu işi profesyonel bir biçimde yapan yerler, perdeyi yıkaya bilmektedir.