Şerifali Perde

 

30 YILI AŞKIN TECRÜBE VE DENEYİM İLE

Ümraniye Şerifali Mahallesinde Uzun Zamandır Verdiğimiz Perde Hizmetinde Hedefimiz  % 100 Müşteri Memnuniyet Odaklı Olup Her Zaman Hedefimize Ulaşmayı Başardık.

Ürünlerimiz En Yeni Perde Modellerinden Oluşmaktadır.Güncel Perde Modelleri Olmakla Birlikte Perde Modasınıda Takip Etmekteyiz.

Şerifali Perde Showroom’unda

Perde Ve Model Çeşitlerimiz

Tül,Fon,Perde,Kruvaze Perde,Japon Perde,Rustik Perde,İp Perde,Stor Perde,Baskılı Stor Perde,Baskılı Zebra Perde,Zebra Perde,Çİftli Stor Perde,Ahşap Jalüzi,Micro Jalüzi,Dikey Perde,Plicell Perde Ve Bir Çok Çeşit İle Gönül Rahatlığıyla Bizi Tercih Edebilirsiniz.

Perde Çeşitlerimizin Yanı Sıra

Dikiş Konusunda da Perde Çeşitlerimiz Kadar İddalıyız.Yılların Verdiği Tecrübe Ve Yaptıpımız İşlerin Deneyimi İle Var Olan Perde Modelleri Boru Pile,Kanun Pile,Amerikan Pile,Yatık Pile,Bire Bir Pile,Bire İki buçuk Pile,Bire Üç Pile,Fon Perde,Japon Fon Perde,İp Fon Perde,Modern Fon Perde,Klasik Fon Perde,Avangard Fon Perde.

Ve Bilinen Perde Modelleri Dışında Hayal Edin Biz Dikelim.

Şık Perdelerimize İlave Olarak

PERDE AKSESUAR Çeşilerimizde Bulunmaktadır.Aksesuar Seçiminde Size Kolaylık Olması Bakımından Seçtiğiniz Tül Ve Fon Perde Modellerine Uygun Ve Aynı Renk Tonlarında Size Özel Üretim Yapmaktayız.

Tüm Perde İhtiyaçlarınızı Rahatça Karşılıyabilmeniz İçin Tüm Model Ve Çeşitleri İle Ataşehir Şerifali Perdeci Gelmeniz Yeterlidir.

Perde’nin Yanı Sıra Evinizi Daha Şık Hale Getirebilmeniz İçin İhtal Duvar Kağıtları Ve Yerli Duvar Kağıt Çeşitlerimiz Bulunmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz;

Adres: Tatlısu Mahallesi Turgut Özal Bulvarı (eski hatboyu caddesi) No:62/2

Şerifali,Ümraniye,Ataşehir,İstanbul,TÜRKİYE

Posta kodu : 34775

Telefon + 90 216 415 1040

Telefon:+ 90 216 565 55 71

 

 

 

şerifali perde,şerifali perdeci,şerifali stor perde,şerifali zebra perde,ümraniye perde,ümraniye perdeci,ümraniye stor perde,ümraniye zebra perde,ataşehir perde,ataşehir perdeci,ataşehir stor perde,ataşehir zebra perde,şerifali duvar kağıdı,ümraniye duvar kağıdı,ataşehir duvar kağıdı,pliseli zebra perde fiyatları,plise zebra perde,en ucuz zebra perde,taç zebra perde,zebra perde modelleri mutfak,brillant zebra perde,koçtaş zebra perde fiyatları,zebra perde modelleri genç odası,zebra perde mutfak,taç zebra perde,zebra perde temizliği nasıl yapılır,koçtaş zebra perde fiyatları,brillant zebra perde,zebra perde kullanışlı mı,zebra perde nasıl takılır,zebra perde modelleri 2016,taç çoçuk odası tül perde modelleri,genç odası perde modelleri,bebek odası stor perde,bebek odası perdeleri ikea,bebek odası fon perde,bebek odası perdeleri linens,çoçuk odası zebra perde çeşitleri,çoçuk odası halı çeşitleri,genç odası perde modelleri,taç çoçuk odası tül perde modelleri,çoçuk odası stor perde çeşitleri,çoçuk odası zebra perde çeşitleri,bebek odası fon perde,çoçuk odası halı çeşitleri,genç odası perde modelleri 2013,genç odası perde modelleri 2014,genç odası perde modelleri 2015,genç odası perde modelleri 2016,genç odası perde modelleri 2017,genç odası perde modelleri 2018,genç,odası perde modelleri 2019,odası perde modelleri 2020,bebek odası perdeleri linens