Zebra ve Stor Perde Model Fiyatları

Zebra ve Stor Perde Model Fiyatları

31 Mart 2018 Kapalı Yazar: yonetici

Zebra ve Stor Perde Model Fiyatları

Perde modellerinde oldukça farklı seçenekler piyasada rahat bir şekilde bulunabilir. Bunların içinde yer alan zebra perde, son dönemin en fazla satılan ürünleri arasındadır. Kullanım kolaylığı ve görünüm açısından son derece şık olması, ürüne olan ilgiyi de arttırmıştır. Zebra ve Stor Perde Model Fiyatları ,  her türlü bütçeye hitap edecek şekildedir. Buna göre, hem zevkinize hem de paranıza uygun bir biçimde en güzel zebra perdeyi satın almanız mümkündür.

Zebra ve Stor Perde

Zebra Perde Model Fiyatları

Zebra Stor Perde Modelleri Nelerdir?

Zebra perde modelleri denildiği zaman birçok farklı seçeneğin olduğunu görmekteyiz. En bilinen ve tercih edilen seçenekler ise şu şekilde karşımıza çıkıyor;

Baskılı Zebra Stor Perde: Sade tasarımları sevmeyenler için üretilmiştir. Oldukça değişik renk seçeneklerine sahiptir. Evinizdeki odalara uygun modelleri seçerek, o mekana çok farklı bir hava katmanız mümkündür. Çocuk odaları için daha renkli ya da üzerinde çizgi film kahramanlarının olduğu bir perdeyi seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra mutfakta kullanıma uygun olarak, bu odayı yansıtan ve diğer eşyalar ile uyum içerisinde olan bir üründe karar kılabilirsiniz.

Stor Perde Model Fiyatları

Sade Zebra Stor Modelleri: Diğer modelde olduğu gibi sade modelde de hem güneşlik hem de tül fonksiyonu söz konusudur. Sade modellerde tek renk olabilmektedir. Ancak ton farkı ile güneşlik ve tül birbirinden ayrılmaktadır. Kullanımı oldukça yaygındır. Zebra ve Stor perde model  fiyatları çerçevesinde satın alınabilir.

Zebra Stor Perdenin Avantajları Nelerdir?

Zebra perde modelleri, çok büyük avantajlar sunduğu için tercih edilirler, bu avantajlar şu şekildedir;

  • Bu perde modeli iki farklı ihtiyacı aynı anda karşılama özelliğine sahiptir.
  • Perde hem tül hem de güneşlik görevi görmektedir.
  • Kullanımı oldukça kolaydır
  • Perdeye tutturulmuş olan zincirler sayesinde ürünü açmanız ve kapamanız mümkündür.
  • Klasik perdelerden farklı olarak zebra perde, aşağıya kadar inmez. Sadece pencerenin olduğu bölümde kullanılır.
  • Dışardan görünümü çok şıktır.
  • Birçok renk ve model seçeneği ile dikkat çekmektedir.
  • Piyasada yer alan zebra stor perde model ve fiyatları, her beğeniye uygun bir şekilde müşterilere sunulmuştur.

Kesenize göre bir zebra perde satın alarak, oldukça güzel görünen bu ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Perdeyi satın almadan önce mutlaka evinizdeki mobilyalar ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.