Zebra Perde

Zebra Perde

06 Ocak 2008 Kapalı Yazar: yonetici

Zebra Perde

Zebra Stor Perde Modelleri

Zebra perdeler stor perde grubunda yer alan hem güneşlik hem de tül şeklinde kullanılabilen perdelerdir. Bu perdelerin mutfağınız, salonunuz, yatak odanız yani genel olarak evin her yeri için modelleri bulunmaktadır ve evin her yerine yapılabilmektedir. Genel olarak pratik kullanımından dolayı mutfakta tercih edilen perdelerdir. Eğer rengine karar veremiyorsanız işte sizin için küçük ipuçları mutfakta sık tercih edilen renkler kahverengi ve krem tonlarıdır. Geri kalan yerleri genelde mobilyanızın rengine göre tercih etmeniz daha iyi olur. Eğer rengini seçmekte sıkıntı çekiyorsanız Ataşehir Budak Mefruşat Mağazamıza gelip çalışanlarımızdan yardım alabilirsiniz ya da iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Zebra perde modellerini görmek içinde Ümraniye Budak Mefruşat Mağazamıza gelip modeller hakkında daha fazla bilgi ve detay elde edebilirsiniz.

Zebra perdeler birçok renge sahip olup üzerine aksesuar boncuk takabileceğiniz perdelerdir, bunun yanı sıra uç kısımlarına dilim modellerimiz mevcuttur. Eğer istemezseniz düz bir şekilde de bırakabiliyoruz. Zebra perdelerinin birçok modeli ve rengi olmakla birlikte seçtiğiniz boncuklarında birçok rengi ve modeli bulunmaktadır. Perdenize göre boncuk seçebileceğiniz kataloglarımız Şerifali Budak Mefruşat mağazamızda bulunmaktadır. Eğer bir aksesuar isteğiniz veya dilim isteğiniz varsa bunu yapım aşamasında bize belirtiyorsunuz. Elbette böylesine güzel bir ürünün bile bazı kötü yanları bulunmaktadır.  Perdenizi indirdiğinizde camınızı açamıyorsunuz, camınızı yalnızca vasistas şeklinde kullanabileceğinizi de belirtmek de fayda görüyorum. Aksi taktirde zihninizi okuyamayacağımızı lütfen unutmayın.

Zebra perde stor perde grubunda yer alıyor dedik, peki aralarında fark ne?

Stor perdeler yalnızca güneşlik olarak kullanılabilirken az öncede bahsettiğimiz üzere zebra perdeler hem tül hem de güneşlik olabiliyor.

Peki hem güneşlik hem tül olmasının bize ne gibi yararları olabilir?

Bir düşünelim bakalım…mesela Zebra perdeler diğer perdelere göre daha zor leke tutar ve genelde tutmaz. Tabi bu demek değildir ki Zebra perdeler kirlenmez. Diğer perdeler gibi onlarda bir müddet sonra kirlenir. Eğer nasıl temizleyeceğinizi bilmiyorsanız ya da emin ellerde temizlenmesini istiyorsanız perde yıkama kısmına bakıp bize ulaşabilirsiniz. Ve eğer isterseniz günlük olarak elektrik süpürgesiyle tozunu alabilirsiniz.

 

 

 

İletişim Bilgilerimiz;

Adres: Tatlısu Mahallesi Turgut Özal Bulvarı (eski hatboyu caddesi) No:62/2

Şerifali,Ümraniye,Ataşehir,İstanbul,TÜRKİYE

Posta kodu : 34775

Telefon + 90 216 415 1040

Telefon:+ 90 216 565 5571

Gsm: +9 0534 984 4295

Gsm: +9 0530 884 6816

 

ümraniye perde,ümraniye perdeci,ataşehir perdeci,ataşehir zebra perde,şerifali perde,şerifali perdeci,şerifali zebra perde,şerifali stor perde,pliseli zebra perde fiyatları,plise zebra perde,en ucuz zebra perde,taç zebra perde,zebra perde modelleri mutfak,brillant zebra perde,koçtaş zebra perde fiyatları,zebra perde modelleri genç odası,zebra perde mutfak,taç zebra perde,zebra perde temizliği nasıl yapılır,koçtaş zebra perde fiyatları,brillant zebra perde,zebra perde kullanışlı mı,zebra perde nasıl takılır,zebra perde modelleri 2016,taç çoçuk odası tül perde modelleri,genç odası perde modelleri,bebek odası stor perde,bebek odası perdeleri ikea,bebek odası fon perde,bebek odası perdeleri linens,çoçuk odası zebra perde çeşitleri,çoçuk odası halı çeşitleri,genç odası perde modelleri,taç çoçuk odası tül perde modelleri,çoçuk odası stor perde çeşitleri,çoçuk odası zebra perde çeşitleri,bebek odası fon perde,çoçuk odası halı çeşitleri,genç odası perde modelleri 2013,genç odası perde modelleri 2014,genç odası perde modelleri 2015,genç odası perde modelleri 2016,genç odası perde modelleri 2017,genç odası perde modelleri 2018,genç,odası perde modelleri 2019,odası perde modelleri 2020,bebek odası perdeleri linens