Şerifali Zebra Stor Perde

Şerifali Zebra Stor Perde

17 Nisan 2018 Kapalı Yazar: yonetici

Şerifali Zebra Stor Perde

Evlerimizin en önemli süslerinden birisi olan perdeler, değişen beğeniler eşliğinde yerlerini daha farklı bir ürüne bırakmıştır. Bir perdenin sahip olduğu tüm özelliklere sahip olan zebra stor perde modelleri, milyonlarca insanın ilk tercihi hale gelmiştir. Şerifali Zebra Stor Perde görünümü ve kullanımı noktasında birçok değişik avantaj sunmaktadır. Bu avantajlar sayesinde ürünlere olan ilgi de artmıştır.

şerifali zebra stor perde

Zebra Perde Modelleri Nelerdir?

Bu perdenin modellerini iki başlık altında toplamak mümkündür. Bunlar sade ve baskılı modellerdir.

Baskılı Modeller: Perdenin üzerinde kullanılan baskılar, farklı kitlelere hitap edebilmektedir. Bundan dolayı değişik zevklere göre baskılı perde bulmak mümkündür. Mutfakta bu tip bir perde tercih edecek olan kişiler, üzerinde mutfağa dair simgelerin olduğu perdelerden satın alabilirler. Aynı durum çocuk odası için de geçerlidir. Çocuklara yönelik eğlenceli çizimlerden oluşan Şerifali zebra stor perde modellerine rastlamak mümkündür.

Ümraniye Zebra Stor Perde

Sade Modeller: Üzerinde baskı olmayan modellerdir. Görünümleri oldukça şık olmasının yanı sıra, son derece de asildir. Bu model perdeler genellikle ofislerin vazgeçilmeyen aksesuarları haline gelmiştir. Evlerde de sade modelleri tercih etmek mümkündür.

Zebra Stor Perde Nasıl Yıkanır?

Zebra stor perde çok kolay kirlenen bir yapıya sahip değildir. Ancak kirlendiği zaman mutlaka temizlenmesi ya da yıkanması gerekmektedir. Perdeyi yıkamak için özel bir sistem gerektiği için evde yıkama işlemini yapmanız, başarısız olacaktır. Bu şekilde perdeye zarar verebilirsiniz. Bundan dolayı, özel bir yıkama şirketi ile sorunu çözebilirsiniz. Yıkama işlemi şöyledir;

  • Stor perde yıkama işletmeleri, bunun için özel bir cihaza sahiptirler.
  • Bu cihaz hem yıkama hem de kurutma özelliği ile dikkat çekmektedir.
  • Perde her şeyden önce su içine koyulmakta ve burada bekletilmektedir.
  • Daha sonra asıl yıkama işlemine geçilmektedir.
  • Perdenin rahatlıkla ve asılı bir biçimde girebileceği bir mekanizma vardır.
  • Bu mekanizmanın içine perde koyulur. Perdeyi buraya yerleştirme işlemi otomatik bir biçimde yapılmaktadır. Yani düğmeye basıldığı zaman, platforma asılı olan perde yavaş yavaş aşağıya inmektedir.
  • Burada temizlenen perde, daha sonra kurutma için aynı yere gönderilmektedir.

Stor perde yıkama işlemi görüldüğü üzere son derece gelişmiş bir cihaz sayesinde yapılabilmektedir. Bundan dolayı Şeriflai zebra stor perde yıkama işini evde yapmayınız.