Oturma Oda Perdesi

OTURMA ODASI PERDE MODELLERİ

Budak Perde olarak siz değerli müşterilerimize oturma odası perdesi hizmeti vermekten sonsuz kıvanç duyarız. Oturma odalarınızın perdesini firmamız Budak Perde’ye yaptırmanız durumunda Budak Perde müşteri ilkeleri doğrulsunda memnun kalacağınızı garanti eder.

Oturma odası için seçmiş olduğunuz perde modelleri evinizin bütünü ile güzel bir uyumla oluşturulur. Oturma odanıza perde yaptırmak istediğinizde bizi ararsınız ve perde yaptırmak istediğinizi belirtirsiniz. İlgili personelimiz adresinizi aldıktan sonra sizin için bir randevu oluşturur.

Daha sonra randevu tarihinde montaj ekibimiz sizi haberdar ederek evinize gelir ve oturma odanız için perde yapılacak bölgenin ilgili ölçüleri kaydeder. Sonrasında siz mağazamıza gelerek kişisel tercihleriniz ve mağaza personelimizin desteği doğrultusunda sınırsız seçenek arasından kendi tercihinize en uygun perdeyi beğenirsiniz.

Beğendiğiniz modeller atölyemizde çeşitli işlemlerden geçtikten sonra oturma odanıza montaja hazır vaziyete gelir. Hazır hale gelen oturma odası perdelerinizin montajı yine montaj personellerimiz tarafından titizlikle yapılır. Kullandığımız ekipmanların hiçbiri evinizde montaj sonrasında temizlik gerektirmez.

 

 

İletişim Bilgilerimiz;
Adres: Tatlısu Mahallesi Turgut Özal Bulvarı (eski hatboyu caddesi) No:62/2
Şerifali,Ümraniye,Ataşehir,İstanbul,TÜRKİYE
Posta kodu : 34775
Telefon + 90 216 415 1040
Telefon:+ 90 216 565 5571
Gsm: +9 0534 984 4295
Gsm: +9 0530 884 6816

 

 

pliseli zebra perde fiyatları,plise zebra perde,en ucuz zebra perde,taç zebra perde,zebra perde modelleri mutfak,brillant zebra perde,koçtaş zebra perde fiyatları,zebra perde modelleri genç odası,zebra perde mutfak,taç zebra perde,zebra perde temizliği nasıl yapılır,koçtaş zebra perde fiyatları,brillant zebra perde,zebra perde kullanışlı mı,zebra perde nasıl takılır,zebra perde modelleri 2016,taç çoçuk odası tül perde modelleri,genç odası perde modelleri,bebek odası stor perde,bebek odası perdeleri ikea,bebek odası fon perde,bebek odası perdeleri linens,çoçuk odası zebra perde çeşitleri,çoçuk odası halı çeşitleri,genç odası perde modelleri,taç çoçuk odası tül perde modelleri,çoçuk odası stor perde çeşitleri,çoçuk odası zebra perde çeşitleri,bebek odası fon perde,çoçuk odası halı çeşitleri,genç odası perde modelleri 2013,genç odası perde modelleri 2014,genç odası perde modelleri 2015,genç odası perde modelleri 2016,genç odası perde modelleri 2017,genç odası perde modelleri 2018,genç,odası perde modelleri 2019,odası perde modelleri 2020,bebek odası perdeleri linens