Kozyatağı Zebra Stor Perde

Kozyatağı Zebra Stor Perde

Kozyatağı Zebra Stor Perde

Değişen zevkler ve beğeniler, farklı ürünlerin üretilmesini de beraberinde getirmiştir. Son senelerde birçok pencerede gördüğümüz stor perdeler, artık bir moda haline gelmiştir. Birçok farklı modeli olan stor perde, hayatı kolaylaştıran aksesuarların başında gelmektedir. Renk ve model anlamında son derece geniş bir seçeneğe sahip olan perde, bu noktada çok fazla satılmaktadır. Kozyatağı Zebra stor perde ile evinize son derece farklı bir görünüm katmanız mümkündür.

Kozyatağı Zebra Stor Perde

Zebra Stor Perde Özellikleri Nelerdir?

Zebra stor perde ismi verilen ürünlerin özellikleri şöyledir;

  • Her mekanda kullanılabilir
  • Zebra desenli olduğu için tüm veya güneşlik görevi görebilmektedir.
  • Tavana monte edilmektedir ve monte işlemi oldukça basittir.
  • Plastik ya da zincirden yapılmış olan bölümünü kullanarak perdeyi açabilir ya da kapatabilirsiniz.
  • Böylelikle perdenin kullanımını basit bir biçimde gerçekleştirmeniz mümkündür.
  • Perdenin farklı boyutları vardır.
  • İsterseniz sadece pencere boyutlarında bir stor perde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra duvardan duvara olan Kozyatağı zebra stor perde çeşitlerini de seçebilirsiniz.

Zebra Stor Perde Modelleri Nasıldır?

Sade Model: Tek renkten oluşmaktadır. Ancak zebra özelliğine sahip olduğu için renkler arasında ton farkı vardır. Tonu daha koyu olan perde, güneşlik formatındadır. Açık olan ise tül olarak tercih edilebilir.

Baskılı Model: En fazla opsiyon bu perde modelindedir. Çok şık modelleri ve renkleri mevcuttur. Zebra modelli olan perdenin fiyatı ise tercih edilen baskıya göre değişebilmektedir.

Zebra Perdeler Nasıl Yıkanır?

Perdelerin yıkanabilmesi için bir firma ile görüşmek ve temizle şirketine perdeleri yıkattırmak en mantıklısıdır. Ancak perde evde de temizlenebilir. Tam olarak yıkama yapmak mümkün değildir. Bunun için özel olarak üretilmiş temizleme malzemeleri kullanılmalıdır. Perde yere serilmeli ve kesinlikle katlanmamalıdır. Daha sonra perdenin silinme aşamasına geçilmelidir. Böylelikle perdeyi kolay bir biçimde temizlemeniz mümkün olacaktır.

Zebra Perde Avantajları: Kozyatağı zebra stor perde, birçok farklı avantajı ile bilinmektedir. Bu avantajların başında ise kullanım kolaylığı gelmektedir. Çünkü perdenin kullanımı basittir. Ayrıca perde sayesinde gereksiz yere masraftan kurtulabilirsiniz. İki işin yapmış olduğu görevi, bu perde tek başına yapabilmektedir.