İçerenköy Zebra Stor Perde

İçerenköy Zebra Stor Perde

İçerenköy Zebra Stor Perde

İçerenköy Zebra Stor Perde, birkaç yıldan beri popüler hale gelen bir kavramı ifade ediyor. Artık hayatımızın bir parçası haline gelen stor perde, özellikle zebra modelleri sayesinde çok büyük bir fark yaratıyor. Buna göre zebra modeller, birden fazla işleve sahip olduğu için tercih ediliyor. Klasik perdelerdeki tül ve güneşlik ayrımı, zebra stor perdelerde birleştirilmiş durumda. Zaten ismini de bu özelliğinden alıyor. Zebra desenleri şekilde dizayn edilen perde, sadece bir zincir yardımı ile güneşlik veya tül perde olabiliyor.

İçerenköy Zebra Stor Perde

Zebra Stor Perde Modelleri Nasıldır?

Baskılı Zebra Stor Perde: Gençlerin en çok sevdiği modeller baskılı olanlardır. Çocukların da favorileri arasında yer almaktadır. Desen ve renk konusunda aradığınız her şeyi bulmanız mümkündür.

İçerenköy Stor Perde

Sade Zebra Stor Perde: Sade modeller, özellikle orta kuşak tarafından çok sık tercih edilir. Bunun yanı sıra günümüzde birçok resmi kurum, sade modelleri kullanmaktadır. Özel iş yerlerinde de sade modellerin ön plana çıktığını söylemek mümkündür. Genellikle bir renk kullanılarak imal edilmiştir. Koyu renkler çok daha büyük ilgi görmektedir. İçerenköy zebra stor perde, bu yönü ile evler için de uygundur.

İçerenköy Zebra Perde

Zebra Stor Perde Nasıl Yıkanır?

Stor perde yıkama, bu konuda uzman olan şirketlerin işidir. Bu şirketler perdeleri şu şekilde yıkamaktadır;

  • Perde, içinde özel bir kimyasal olan suya yatırılır. Bu işlem yapılırken perde kesinlikle açılmaz ve sarılı bir biçimde suda bekletilir.
  • Daha sonra perde, özel bir cihaza asılır. Cihazın içinde bir temizleme tertibatı vardır. Otomatik olarak perde bu tertibatın içine girmeye başlar.
  • Cihazın içinde kalan perde, burada özel bir yöntem ile temizlenmektedir. Sonraki aşamada, perde yukarıya çıkar. Bu sırada görevli olan personel hava tabancası kullanarak, perde tertibatının üzerinden yer alan suları temizler.
  • Son aşama ise kurutma aşamasıdır. Bu aşamada yine bir cihaz içine konulan perde kısa sürede kurutulmaktadır.

Tüm bu işlemler yapılırken, perdeye asla zarar verilmez. Böylelikle perde, sanki yeni alınmış gibi tertemiz olmaktadır. İçerenköy zebra store perde bu şekilde temizlenmektedir.