Hakkımızda

Perde, tül, stor perde, katlamalı perde, dikey perde, jaluzi, yatak örtüsü ve duvar kağıdı çeşitlerini geniş bir yelpaze ile müşterilerine sunmaktadır. Budak perde kişiye özel perde ve yatak örtüsü ürünleriyle bir yükseliş grafiği yakalamıştır.
Ev, ofis, mağaza, okul, hastane, otel ve restaurantların perde konusundaki taleplerine 100% müşteri memnuniyeti garantisiyle yanıt veriyoruz.
Web sitemizle bugüne kadar çalıştığımız ve çalışmaya devam ettiğimiz siz saygıdeğer müşterilerimize daha yakın olmak, yapmış olduğumuz çalışmaları ve perde konusundaki düşüncelerimizi paylaşarak sektör içinde firmamızın sizlere özellikle perde mimari olarak çözümler sunmak için hazır olduğunu göstermek istedik.

Firmamız 20 Yılı Aşkın Süredir İstanbul Merkezli Türkiye’nin bir çok iline kaliteli hizmet verebilmek adına sağlam perde portföyünü oluşturmuş,Gerekli çalışmaların ardından parekende sektöründeki yerini tekrar korumuştur.Firmamız dürüstlük ve aynı kalite ile mefruşat ve tekstil sektöründe özverili ekibi ile sürdürmektedir.

Vizyonumuz:Kaliteli ve ilk leri gerçekleştirecek özel trend çalışmalar yapmak.

Misyonumuz:Özgünlük,Kalite,Güven,Müşteri İstekleri ve değer katmaktır.

1 yorum

  • keychild dedi ki:

    keychild

    bally ladies portemonnee personalised phone pouzdro 6s 膷ern谩 knee length shift 拧aty san antonio spurs almost tonal trucker 9fifty snapback berretto extra wide width pumps blau ballet flats wedding

Yorumlar kapalı.