Göztepe Zebra Stor Perde

Göztepe Zebra Stor Perde

Göztepe Zebra Stor Perde

Perde modelleri denildiği zaman artık herkesin aklına zebra stor perde geliyor. Çünkü bu perde çeşidi, değişik modelleri ile hem kullanışlı hem de çok şık bir havaya sahip. Bundan dolayı satışları da oldukça yüksek. Göztepe zebra stor perde, istenildiği zaman bir güneşliğe dönüşebiliyor. Ya da ürünü sadece tül olarak kullanabiliyorsunuz. Üzerinde yer alan ve iki tondan oluşan bölümleri, bu noktada kullanan kişilere çok büyük bir kolaylık sağlıyor.

Göztepe Zebra Stor Perde

Zebra Stor Perde Nasıl Kullanılır?

Zebra stor perde çift yönlü olarak kullanılabilir. Üzerinde zebra desenlerinin olması, ürünü oldukça işlevsel bir hale getirmektedir.

Ünalan Zebra Stor Perde

Güneşlik: Perde, klasik güneşlik formatına sokulabilir. Perdenin hemen kenarına monte edilmiş olan, metal ya da plastikten üretilmiş bir zincir vardır. Bu zinciri aşağıya doğru hareket ettirmek, tam anlamı ile perdenin güneşlik haline gelmesini sağlayacaktır.

Tül: Tül olarak perdeyi kullanmak mümkündür. Özellikle güneş ışığının olduğu vakitlerde, perdenin yanında yer alan zinciri yukarıya doğru çekere, perdeyi tül haline getirebilirsiniz. Göztepe zebra stor perde, bu özelliği nedeni ile çok beğenilmektedir.

Üsküdar Zebra Stor Perde

Zebra Stor Perde Nasıl Yıkanır?

Zebra stor perde yıkayabilmek biraz zordur. Bunun nedeni ise perdenin yapısıdır. Genellikle perdenin yıkanmadan temizlenmesi tavsiye edilmektedir. Bunun için perdeyi şu şekilde temizlemek mümkündür;

  • Perdeyi yerinden sökerek ya da hiç karışmayarak temizleyebilirsiniz. Ancak birçok kişiye göre perdeyi söküp temizlemek çok daha iyi bir sonuç almanızı sağlayacaktır.
  • Perdenin mutlaka bir zemin üzerine ve katlanmadan koyulması gerekmektedir.
  • Temizleme aşamasında kullanılacak olan temizleme sıvısı çok önemlidir. perdeye asla zarar vermeyecek bir ürün ile temizleme yapılmalıdır.
  • Çiteleme şeklinde temizlemek perdeye zarar vermektedir. Bundan dolayı yavaş bir biçimde sağdan sola olacak şekilde silmek gerekmektedir.
  • Göztepe zebra stor perde, daha sonra kurumaya bırakılmalıdır.
  • Tüm bu işlemler yapılırken, kesinlikle perdenin katlanmamasına dikkat edilmelidir.

Perdenin temizlenmesi noktasında zorluk çekiyorsanız, stor perde temizleme işini yapan firmalar ile görüşebilir ve daha profesyoneller ellere perdenizi teslim edebilirsiniz. Göztepe zebra stor perde, temizleme sonrasında evinizi daha güzel bir şekilde gösterecektir.