Geniş Plise Zebra Perde

Geniş Plise Zebra Perde

Geniş Plise Zebra perdelerde katların arası diğer plise zebra perdeye göre daha geniş olur adından da anlaşılacağı üzere. Plise zebra perdelerde renk seçenekleri tıpkı diğer zebra stor modeli gibi fazladır. Bunun yanı sıra boncuk aksesuarı ve uçlarına dilim modelleride diğer zebra modellerinde olduğu gibi geçerlidir. Tabi bunların hiçbirini istemezseniz uçlarını dilim modeli olmadan düz de yapabiliyoruz.

Geniş plise zebra stor modeli ferah büyük salonlarda veya geniş odalarda da kendini ön plana çekebilen bir zebra modelidir.Zebra modeli seçimi sırasında evinizdeki tüm eşyaları ve tüm detayları göz önüne alarak işinde uzman ekip arkadaşlarımız tarafından en iyi seçimi yapmanıza yardımcı olmaktayız.

Diğer Zebra stor ve stor perde modellerindeki gibi temizlik işlemleride önemlidir.Düzenli olarak elektirik süpürgeniz le tozunu alarak daha uzun süre kirlenmesinin önüne geçebilirsiniz.Geniş bir alanınız mevcutsa eğer temizliğini,yıkamasını kendinizde yapabilirsiniz.Geniş alanınız yok ise eğer Ataşehir Budak Perde Yıkama Hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Ataşehir stor perde yıkama-Ataşehir zebra stor yıkama

Temziliğini kendi imkanlarınız ile yapmak isterseniz bizimle iletişime geçip detaylarını öğrenebilirsiniz.

Şerifali Budak Perde

 

 

İletişim Bilgilerimiz;

Adres: Tatlısu Mahallesi Turgut Özal Bulvarı (eski hatboyu caddesi) No:62/2

Şerifali,Ümraniye,Ataşehir,İstanbul,TÜRKİYE

Posta kodu : 34775

Telefon + 90 216 415 1040

Telefon:+ 90 216 565 5571

Gsm: +9 0534 984 4295

Gsm: +9 0530 884 6816

 

 

pliseli zebra perde fiyatları,plise zebra perde,en ucuz zebra perde,taç zebra perde,zebra perde modelleri mutfak,brillant zebra perde,koçtaş zebra perde fiyatları,zebra perde modelleri genç odası,zebra perde mutfak,taç zebra perde,zebra perde temizliği nasıl yapılır,koçtaş zebra perde fiyatları,brillant zebra perde,zebra perde kullanışlı mı,zebra perde nasıl takılır,zebra perde modelleri 2016,taç çoçuk odası tül perde modelleri,genç odası perde modelleri,bebek odası stor perde,bebek odası perdeleri ikea,bebek odası fon perde,bebek odası perdeleri linens,çoçuk odası zebra perde çeşitleri,çoçuk odası halı çeşitleri,genç odası perde modelleri,taç çoçuk odası tül perde modelleri,çoçuk odası stor perde çeşitleri,çoçuk odası zebra perde çeşitleri,bebek odası fon perde,çoçuk odası halı çeşitleri,genç odası perde modelleri 2013,genç odası perde modelleri 2014,genç odası perde modelleri 2015,genç odası perde modelleri 2016,genç odası perde modelleri 2017,genç odası perde modelleri 2018,genç,odası perde modelleri 2019,odası perde modelleri 2020,bebek odası perdeleri linens