Fikirtepe Zebra Stor Perde

Fikirtepe Zebra Stor Perde

Fikirtepe Zebra Stor Perde

Yeni ürünlerden birisi olarak kabul edilen Fikirtepe zebra stor perde, çok uzun yıllardan beri süren bir geleneği de değiştiriyor. Buna göre klasik tül ve güneşlikler, artık çok fazla tercih edilmiyor. Bunun yerine zebra stor perde seçimi yapılıyor. Hem eski hem de yeni jenerasyon tarafından ilgi ile karşılanan bu perde modeli, özellikle sağlamış olduğu görüntüsü ile çok büyük bir beğeni topluyor. Kullanımı, asması, kapaması basit olan zebra stor perde, iki farklı perde kullanımını da rafa kaldırıyor. Çünkü bu perdeyi istediğiniz zaman tül ya da güneşlik yerine tercih edebiliyorsunuz.

Fikirtepe Zebra Stor Perde

Zebra Stor Perde Modelleri Nasıldır?

Sade Modeller: Resmi kurumların yanı sıra birçok evin oturma odası veya salonunda da tercih edilebilmektedir. Koyu renkten üretilenleri, ortama çok ağır bir hava katmaktadır. Güneşlik ve tül özelliği ise açık ve koyu tonlar ile ayrılmıştır.

Göztepe Zebra Stor Perde

Baskılı Modeller: Baskılı modellerde hayal gücünüzün el verdiği kadar desene rastlayabilirsiniz. Yani bunun bir sınırı yoktur. Perdenin kullanımın artmasından dolayı, çok farklı figürler, baskı olarak tercih edilebilmektedir. Çocuklar için en sevimli çizgi karakterler, minik kedi ve köpekler gibi değişik modeller vardır. Mutfakta kullanılabilecek bir fikirtepe zebra stor perde ise meyve ya da sebze desenlerinden oluşabilmektedir.

Zebra Stor Perde Nasıl Yıkanır?

Stor perde yıkama işleminin evde yapılması pek tercih edilen bir durum değildir. Bundan dolayı perdenin yıkanmasını istiyorsanız, bir temizleme firması ile anlaşmanız gerekmektedir. Sadece stor perde yıkayan ve bu işte çok başarılı olan şirketler vardır. Perdeyi evde temizlemek için şu yolu takip edebilirsiniz;

  • Perdeyi silerek temizlemek mümkündür.
  • Silme işlemi için yumuşak bir bez tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra perdenin sökülüp sökülmemesi size kalmıştır.
  • Perde söküldüyse, bir yere perdeyi serebilir ve daha sonra hafif bir biçimde perdeyi silmeye başlayabilirsiniz.
  • Ancak bu işlemi oldukça dikkatli bir biçimde yapmak gerekmektedir. Eğer hızlı ve sert bir şekilde silerseniz, perdeniz bundan zarar görebilmektedir.
  • Daha sonra ise perdenin kurutulması aşamasına geçilmelidir.

Fikirtepe zebra stor perde, bunun dışında perde temizleme şirketleri sayesinde de ilk günkü ışıltısına çok rahatlıkla kavuşabilmektedir.