Düz Zebra Stor Perde

Düz Zebra Stor perdelerde isminden de anlaşılacağı üzere desen bulunmaz. Yani tek renk biçimindedir. Tek renk dediysem bu modelde sadece pembe renk ya da beyaz renk var gibi düşünmeyin. Tek renkten kastımız bir Zebra perdede desenin, simlerin ve plisenin bulunmamasıdır. Bunun haricinde dilediğiniz rengi seçip üstüne boncuk aksesuarı veya dilim yaptırabilirsiniz. Tabi bunların hiçbiri yaptırmayıp uç kısımlarını düz bırakabilirsiniz.

Evinizde kartonpiyer bulunmuyorsa görsellik olarak şık görünmesi bakımından kapalı kasa modelleri de mevcuttur. Görsellik açısından yine bir başka konu perdelerinizi indirip kaldırmak için kullandığınız zincirlerin metal ve plastik çeşitleri bulunmaktadır. Standart kullanımı plastiktir fakat görsellik olarak yine şık görünmesi bakımından metal zincirlerimizde mevcuttur. Tabi bu demek değildir ki plastik zincirler Zebra perdenin üstünde kötü görünür.

Ayrıca Zebra perdelerde her cama göre farklı ve yeni perde yapılması gerekir yani hazır değildir, bunun içim evinize gelip keşif yapılması ücretsizdir. Aynı şekilde bizden alınan yeni zebra perdelerinin de montaj ücreti yoktur.

 

 

İletişim Bilgilerimiz;
Adres: Tatlısu Mahallesi Turgut Özal Bulvarı (eski hatboyu caddesi) No:62/2
Şerifali,Ümraniye,Ataşehir,İstanbul,TÜRKİYE
Posta kodu : 34775
Telefon + 90 216 415 1040
Telefon:+ 90 216 565 5571
Gsm: +9 0534 984 4295
Gsm: +9 0530 884 6816

 

pliseli zebra perde fiyatları,plise zebra perde,en ucuz zebra perde,taç zebra perde,zebra perde modelleri mutfak,brillant zebra perde,koçtaş zebra perde fiyatları,zebra perde modelleri genç odası,zebra perde mutfak,taç zebra perde,zebra perde temizliği nasıl yapılır,koçtaş zebra perde fiyatları,brillant zebra perde,zebra perde kullanışlı mı,zebra perde nasıl takılır,zebra perde modelleri 2016,taç çoçuk odası tül perde modelleri,genç odası perde modelleri,bebek odası stor perde,bebek odası perdeleri ikea,bebek odası fon perde,bebek odası perdeleri linens,çoçuk odası zebra perde çeşitleri,çoçuk odası halı çeşitleri,genç odası perde modelleri,taç çoçuk odası tül perde modelleri,çoçuk odası stor perde çeşitleri,çoçuk odası zebra perde çeşitleri,bebek odası fon perde,çoçuk odası halı çeşitleri,genç odası perde modelleri 2013,genç odası perde modelleri 2014,genç odası perde modelleri 2015,genç odası perde modelleri 2016,genç odası perde modelleri 2017,genç odası perde modelleri 2018,genç,odası perde modelleri 2019,odası perde modelleri 2020,bebek odası perdeleri linens