Çocuk Oda Perdesi

Çocuk Oda Perdesi

ÇOCUK ODASI

Çocuk odası için perde seçerken çocuğunuzun kendini rahat ve huzurlu hissedeceği şeyler seçmeye dikkat etmelisiniz, tabi ki çocuğunuzu rahat ettirmenizin en kolay yolu, çocuğunuz en sevdiği çizgi kahramanları perdelerinde görmekten başka bir şey değildir. Peki gelelim o harika sorumuza, ya çocuğumuzun istediği/sevdiği çizgi karakter ile ilgili perdemiz yoksa? Bunun için hiç endişe etmenize gerek yok, istediğiniz ve hatta hayal ettiğiniz her şeyi sizin için dijital baskıyla basabiliriz, tabi ki yüksek çözünürlükte bir fotoğraf olması şartıyla. Bunun yanı sıra belirli çocuk odası perdelerimizi web sitemizde bulabilirsiniz. Eğer kişisel bir isteğiniz varsa Şerifali Budak Perde mağazamıza gelip isteğinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Güler yüzlü elemanlarımızın sizi dinleyeceğine dair hiç şüpheniz olmasın. Unutmayın ki onlar sizin için var.

Bu sorunu da hallettiğimize göre ikinci sorumuza geçelim. Peki  ya çocuk odası perdeleri konusunda çocuğunuzun odasına hangisinin yakışacağını karar veremiyorsanız? Bunun için iletişim bölümümüzden bize ulaşarak ilgili elemanlarla görüşüp fikir alabilirsiniz.

ÇOCUK ODASI PERDE MODELLERİ

Çocuk odası perde modelleri rahatlatıcı ve sıcak renklerden seçilmelidir. Bunun nedeni çocuğunuzun huzurla uyuyabileceği, oyun oynayabileceği bir ortam yaratmaktır. Mesela sıcak bir renk olan sarının insanlara mutluluk hissi verdiğini biliyor muydunuz? Aynı zamanda sarının koyu tonlarının gerginliğe sebep olduğu gerçeğini de atlamayalım tabi…

Aynı şekilde mavi renginin de birçok ruh haline uyarlanabileceği gibi, açık mavi rengiyle dolu bir odada uyumak bulutlarda uyuyor gibi hissetmenize neden olabilir, ki bundan daha rahatlatıcı bir his olup olmadığı konusunda emin değilim…

Saflığın ve temizliğin rengi olan beyazın da sakinleştirici etki gösterdiğini hastane duvarlarının genellikle beyaz olmasından anlayabiliyoruz. Rahatlatıcı bir renk olduğu için beyaz genellikle hastane duvarlarında da kullanılır. Eğer hala fark etmediyseniz bundan sonra fark edeceğinize eminim. Madem beyaz bu kadar rahatlatıcı bir renk öyleyse neden onu çocuklarımızın odalarındaki perdelerde kullanmıyoruz ki?

Tıpkı beyaz gibi açık pembenin de sakinleştirici etkisi vardır ve hatta rehabilitasyon merkezlerinin genelinin duvarlarını aynı şekilde açık pembe görebilirsiniz, bu da demek oluyor ki açık pembe rengi insan ruhunda sakinleştirici bir his uyandırıp onları rahatlatır. Öyleyse en hassas dönemlerinde olan çocuklarımıza neden huzurlu bir ortam sağlamak için açık pembe bir perde kullanmıyoruz ki?

Çocuk odasıyla ilgili aklınıza takılan diğer sorular için Ataşehir Budak Mefruşat mağazamıza gelip bizimle sorularınızın yanıtlarını bulabilirsiniz.

 
İletişim Bilgilerimiz;
Adres: Tatlısu Mahallesi Turgut Özal Bulvarı (eski hatboyu caddesi) No:62/2
Şerifali,Ümraniye,Ataşehir,İstanbul,TÜRKİYE
Posta kodu : 34775
Telefon + 90 216 415 1040
Telefon:+ 90 216 565 5571
Gsm: +9 0534 984 4295
Gsm: +9 0530 884 6816

 

 

ataşehir perdeciler , ataşehir taç perde , küçükbakkalköy perdeci , linens perde ,batı ataşehir perdeci , içerenköy perde , göksu perde , Ümraniye perdeci ,Ümraniye stor perde , Ümraniye zebra perde , Şerifali perdeci , Ataşehir budak perde , şerifali budak perde , Ümraniye budak perde , ataşehide perdeci , ümraniyede perdeci , şerifalide perdeci,pliseli zebra perde fiyatları,plise zebra perde,en ucuz zebra perde,taç zebra perde,zebra perde modelleri mutfak,brillant zebra perde,koçtaş zebra perde fiyatları,zebra perde modelleri genç odası,zebra perde mutfak,taç zebra perde,zebra perde temizliği nasıl yapılır,koçtaş zebra perde fiyatları,brillant zebra perde,zebra perde kullanışlı mı,zebra perde nasıl takılır,zebra perde modelleri 2016,taç çoçuk odası tül perde modelleri,genç odası perde modelleri,bebek odası stor perde,bebek odası perdeleri ikea,bebek odası fon perde,bebek odası perdeleri linens,çoçuk odası zebra perde çeşitleri,çoçuk odası halı çeşitleri,genç odası perde modelleri,taç çoçuk odası tül perde modelleri,çoçuk odası stor perde çeşitleri,çoçuk odası zebra perde çeşitleri,bebek odası fon perde,çoçuk odası halı çeşitleri,genç odası perde modelleri 2013,genç odası perde modelleri 2014,genç odası perde modelleri 2015,genç odası perde modelleri 2016,genç odası perde modelleri 2017,genç odası perde modelleri 2018,genç,odası perde modelleri 2019,odası perde modelleri 2020,bebek odası perdeleri linens