Çatı Katı Perdesi

Çatı Katı Perdesi

 

ÇATI KATI PERDELERİ;

Çatı katı perdesinde yapılan seçim çok dikkatli yapılmalıdır. Kullanımının kolay olması çok önemlidir ve bunun yanı sıra görsellik de çok önemlidir. Tabi eğer Ataşehir Budak Perde ile çalışıyorsanız çatı katı perdeniz hakkında uzun uzun düşünmenize gerek kalmayacaktır. Çünkü çalışanlarımız hem sizin hoşunuza gidecek hem de evinize yakışacak çatı katı perdeleri bulmakta ustadırlar.

Yaptıkları her ürünün kullanışlı olmasını göz önünde bulundurarak yaptıkları için gözünüz kapalı perdelerinizi Şerifali Budak Perdeye teslim edebilirsiniz. Sonuçta hepinizin bildiği üzere çatı katı perdelerinde amaç; kullanışlı ve görsel kalitesi yüksek perde olmasıdır. Yoğun olarak çatı katında tül veya stor perde kullanılır. Özelikle çatı penceresi perdeleri çerçevelere sabitlenme ile kullanılır.

Bunların yanı sıra çatı katı perdeleri için yedek korniş sistemi de kullanılmaktadır. Yedek korniş sistemi genelde dubleks evlerde tercih edilmelidir. Seçilecek çatı katı perdelerindeki kör noktalar düşünülerek tasarlanmalıdır.

 

 

 

İletişim Bilgilerimiz;

Adres: Tatlısu Mahallesi Turgut Özal Bulvarı (eski hatboyu caddesi) No:62/2

Şerifali,Ümraniye,Ataşehir,İstanbul,TÜRKİYE

Posta kodu : 34775

Telefon + 90 216 415 1040

Telefon:+ 90 216 565 5571

 

 

 

pliseli zebra perde fiyatları,plise zebra perde,en ucuz zebra perde,taç zebra perde,zebra perde modelleri mutfak,brillant zebra perde,koçtaş zebra perde fiyatları,zebra perde modelleri genç odası,zebra perde mutfak,taç zebra perde,zebra perde temizliği nasıl yapılır,koçtaş zebra perde fiyatları,brillant zebra perde,zebra perde kullanışlı mı,zebra perde nasıl takılır,zebra perde modelleri 2016,taç çoçuk odası tül perde modelleri,genç odası perde modelleri,bebek odası stor perde,bebek odası perdeleri ikea,bebek odası fon perde,bebek odası perdeleri linens,çoçuk odası zebra perde çeşitleri,çoçuk odası halı çeşitleri,genç odası perde modelleri,taç çoçuk odası tül perde modelleri,çoçuk odası stor perde çeşitleri,çoçuk odası zebra perde çeşitleri,bebek odası fon perde,çoçuk odası halı çeşitleri,genç odası perde modelleri 2013,genç odası perde modelleri 2014,genç odası perde modelleri 2015,genç odası perde modelleri 2016,genç odası perde modelleri 2017,genç odası perde modelleri 2018,genç,odası perde modelleri 2019,odası perde modelleri 2020,bebek odası perdeleri linens