Bebek Oda Perdesi

BEBEK ODASI PERDESİ

Bebek odası perdelerinde, perdenin rengi veya modelinden çok sağlıklı bir kumaşa sahip olması önemlidir. Kesinlikle güneş ışığını engelleyen bir perde alınmamalı ve perde alınırken dikkatli davranıp bilindik markalardan satın alınmalıdır. Ürünlerimizin hiçbirinde kanserojen madde bulunmamaktadır içiniz rahat bir şekilde gelip istediğiniz ürünümüzü alabilirsiniz. Bunun yanı sıra bebek odası ürünlerimiz antibakteriyel olup oldukça sağlıklıdır.

Bebek Odası Perdesi İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler;

 • Sağlıklı bir kumaşa sahip olmalıdır.
 • Bilindik bir markanın perdesi olmalı ve garanti belgesi içermelidir.
 • Odayı aydınlık ve ferah gösterecek renk ve desenlere sahip olmalıdır.
 • Koyu renklerden ve güneş ışığını geçirmeyen bir güneşlikten uzak durulmalıdır.
 • Yere kadar olan modeller yerine, daha kullanışlı olması amacıyla kısa, pencere hiszaında biten perdeler kullanılmalıdır.
 • Odanın genel renginde bir perde seçimi yapılmalıdır.
 • Bebeğin cinsiyetine göre renkler seçilebilir. Bir gelenek olarak kızlar için pembemsi tonlar, erkekler için mavimsi tonlar seçilebilir.
 • Temiziliği kolaylıkla yapılabilecek ve ütü yapmayı gerektirmeyecek bir perde alınmalıdır.
 • Daha kullanışlı olduğu için stor perde tercih edilebilir. Çünkü stor perde tozları durdurma konusunda avantajlıdır ve odanın içine girecek gün ışığını kolaylıkla ayarlayabilmenize olanak sağlar. Temizlik açısından da stor perde, kir ve tozları üzerine çekmediği için temizliği kolay olacaktır.
 • Bebek odasının ileride çocuk odası olacağını düşünür isek, çocuk odasına da uygun olabilecek bir perde seçimi de yapılabilir. Bu sayede maddi olarak kazanç sağlanabilir. Çocuk odası makalemizde mevcuttur.
 • Güneşlik seçimi yaparken beyaz renkte olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü beyaz güneşlik bebek odası için daha ferah bir görünüm oluşturur.

 

İLETİŞİM 

Adres: Tatlısu Mahallesi Turgut Özal Bulvarı (eski hatboyu caddesi) No:62/2

Şerifali,Ümraniye,Ataşehir,İstanbul,TÜRKİYE

Posta kodu : 34775

Telefon + 90 216 415 1040

Telefon:+ 90 216 565 5571

Gsm: +9 0534 984 4295

Gsm: +9 0530 884 6816

 

taç çoçuk odası tül perde modelleri,genç odası perde modelleri,bebek odası stor perde,bebek odası perdeleri ikea,bebek odası fon perde,bebek odası perdeleri linens,çoçuk odası zebra perde çeşitleri,çoçuk odası halı çeşitleri,genç odası perde modelleri,taç çoçuk odası tül perde modelleri,çoçuk odası stor perde çeşitleri,çoçuk odası zebra perde çeşitleri,bebek odası fon perde,çoçuk odası halı çeşitleri,genç odası perde modelleri 2013,genç odası perde modelleri 2014,genç odası perde modelleri 2015,genç odası perde modelleri 2016,genç odası perde modelleri 2017,genç odası perde modelleri 2018,genç,odası perde modelleri 2019,odası perde modelleri 2020,bebek odası perdeleri linens