Batıataşehir Zebra Stor Perde

Batıataşehir Zebra Stor Perde

Batı Ataşehir Zebra Stor Perde

Klasik perdelerin kullanım oranı gün geçtikçe azalmaktadır. Bundan dolayı zebra stor perdeler daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Ancak bu perdelerin temizlenmesi, normal perdelere göre hem daha farklı hem de daha zordur. Perdeleri evde temizlemek, bir takım olumsuzluklara yol açabilmektedir. Bundan dolayı Batı Ataşehir zebra stor perde firmasına, ürünlerinizi temiz edebilirsiniz. Böylelikle perdelerinize hiçbir şekilde zarar vermeden temizleme işlemleri dikkatli bir biçimde yapılacaktır. Firmanın hassas olması, perde üzerinden iz kalmasını da engellemektedir.

 

Batı Ataşehir Zebra Stor Perde

Zebra Stor Perde Nasıl Yıkanır?

Zebra stor perdeyi evde yıkamak oldukça zordur. Bundan dolayı profesyonel bir şekilde hizmet veren işletmelerden yardım almak gerekmektedir. Perdenin yıkanması şöyle yapılmaktadır;

  • İlk olarak perdenin kontrolü yapılır. Hangi bölümlerde inatçı lekelerin olduğu gözlemlenir. Bu işlem yapılırken perde asla yere serilmez ve asansörlü bir tertibata yerleştirilir.
  • Sonraki aşamada ise perde, katlanarak deterjanlı su içerisine bırakılır. Bir müddet burada kalan perde, daha sonra suyun içerisinde çıkarılır.
  • Asansörlü sistem ile perde tekrar asılır. Ardından da perde, özel temizleme bölümü içerisine koyulur. Bu işlem otomatik bir biçimde yapılır. Perde katlanmadan ve açık bir şekilde temizlenir.
  • Bölme içerisinde perde güzel bir biçimde temizlenmektedir. Temizleme işleminden sonra perde yukarıya çekilir.
  • Batıataşehir zebra stor perde son olarak kurutuma için bir başka tertibatın içine sokulur. Böylelikle işlem tamamlanmış olur.

Zebra Stor Perde Modelleri Nelerdir?

Baskılı Model: Baskılı perde modellerinde birçok değişik seçenek vardır. Buna göre en dikkat çekici renk ve modeller içinden tercih edilen ürünü satın almanız mümkündür. Kullanacağınız yere göre de seçim yapılabilmektedir.

Sade Model: Sade modellerde tek renk kullanılır. Üzerinde herhangi bir baskı yoktur. Buna rağmen ürün son derece şıktır.

Batı Ataşehir zebra stor perde modellerini fiyatları değişmektedir. Her çeşit fiyata rastlamak mümkündür. Böylelikle bütçenizi sarsmayacak ve orta kalitede olan bir stor perdeyi hemen satın alabilirsiniz. Bu tip perdeler, görünümü son derece şık olması ile ün yapmışlardır. Ayrıca perdelerin kullanımı da basittir. Böylelikle herhangi bir efor sarf etmeden istediğiniz an güneşlik ya da tül olarak perdeyi kullanabileceksiniz.