Balkon Perdesi

Balkon Perdesi

Balkonlarda genellikle stor perde, zebra stor perde, mikro jaluzi perde, ahşap jaluzi perde, plicell perde, klasik tül ve perde modelleri gibi ürünler kullanılır. Hem kullanışlı olmaları hem de güneş almamaları bakımından balkonlarda kullanıma uygunlardır.

Stor perdeler güneş ışınlarının rahatsız eden ışığından gözünüzü korur. Aydınlığı içeriye geçirmesine rağmen balkonlarda oldukça kullanışlı bir modeldir. Güneş ışınlarının yanı sıra stor perde dekoratif içinde kullanılabilir. Etek uçlarına dilim modelleri ve boncuk modelleri ile daha şık hale getirebiliriz, bunların yanı sıra storların etek uçlarına beyaz iş işlemesi de yapabiliyoruz. Beyaz iş işlemesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Şerifali Budak Mefruşat Mağazamıza gelebilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Zebra stor perdeler adında da geçtiği gibi stor perdeyle aynı işlevde kullanılabilir. Stor perdeden farklarından biri hem tül hem güneşlik olmasıdır. Yine zebra perde de etek uçlarına dilim modelleri ve boncuklar yardımı ile süslenebilir. Zebra perdelerin yine stor perdelerden bir farkı daha süsleme konusunda kendini belli ediyor. Beyaz iş işlemesi zebra perdeler için uygun bir süsleme şekli değil.

Mikro Jaluzi perde yarım kapatsanız da dışarıdan içerinin görünmesini engelleyerek sizin dışarıyı görmenize olanak sağlar. Aynı şekilde güneş sizi rahatsız etmeden dışarıdaki manzaranın tadını çıkarmanızı sağlar. Aynı şekilde ahşap jaluzi perdelerimizde mevcuttur.

Plicell perde daha çok cam balkonlarda kullanılır. Direk cam üzerine montajı yapılır ve şuan balkonlarda en trend perde çeşidi plicell perdedir. Plicell perde şuan balkonlardaki en kullanışlı perdedir bunun sebebi Plicell perdeniz kapalı konumdayken de camınızı açabilecek olmanızdır. Plicell perde diğer perdelere göre daha fazla profesyonellik ister.

Klasik tül ve perde modellerinde ise günlük hayatta evimizde kullandığımız perdeleri balkona tasarlayarak da kullanabiliriz.

Eğer bu kadar fazla model içinde boğulup ne alacağınıza karar veremediyseniz endişeye hiç gerek yok, iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ya da Ataşehir Budak Mefruşat Mağazamızda bizi ziyaret edebilirsiniz. Ve mağazamıza gelmenize rağmen hala karar veremediyseniz evinizi ziyaret edip ücretsiz keşif hizmeti sunabiliriz.

Kalite için Şerifali Budak Perdeyi tercih edeniz.

 
İletişim Bilgilerimiz;
Adres: Tatlısu Mahallesi Turgut Özal Bulvarı (eski hatboyu caddesi) No:62/2
Şerifali,Ümraniye,Ataşehir,İstanbul,TÜRKİYE
Posta kodu : 34775
Telefon + 90 216 415 1040
Telefon:+ 90 216 565 5571
Gsm: +9 0534 984 4295
Gsm: +9 0530 884 6816

 

 

pliseli zebra perde fiyatları,plise zebra perde,en ucuz zebra perde,taç zebra perde,zebra perde modelleri mutfak,brillant zebra perde,koçtaş zebra perde fiyatları,zebra perde modelleri genç odası,zebra perde mutfak,taç zebra perde,zebra perde temizliği nasıl yapılır,koçtaş zebra perde fiyatları,brillant zebra perde,zebra perde kullanışlı mı,zebra perde nasıl takılır,zebra perde modelleri 2016,taç çoçuk odası tül perde modelleri,genç odası perde modelleri,bebek odası stor perde,bebek odası perdeleri ikea,bebek odası fon perde,bebek odası perdeleri linens,çoçuk odası zebra perde çeşitleri,çoçuk odası halı çeşitleri,genç odası perde modelleri,taç çoçuk odası tül perde modelleri,çoçuk odası stor perde çeşitleri,çoçuk odası zebra perde çeşitleri,bebek odası fon perde,çoçuk odası halı çeşitleri,genç odası perde modelleri 2013,genç odası perde modelleri 2014,genç odası perde modelleri 2015,genç odası perde modelleri 2016,genç odası perde modelleri 2017,genç odası perde modelleri 2018,genç,odası perde modelleri 2019,odası perde modelleri 2020,bebek odası perdeleri linens

 

 

1 yorum

Yorumlar kapalı.