Ataşehir Zebra Stor Perde

Ataşehir Zebra Stor Perde

Ataşehir Zebra Stor Perde

Evlerde ve iş yerlerinde perde kullanımı halen devam etmektedir. Ancak tercih edilen perde modelleri değişmiştir. Buna göre zebra stor perde ismi verilen ürünler, çok fazla ilgi görmektedir. Bir perde olan zebra stor, klasik perdelerden ayrılan üstün özellikleri sayesinde daha işlevsel bir yapıya sahip. Bundan dolayı kullanımı artmış durumda. Bir evin her odasında bu perdeden kullanmak mümkün olabiliyor. Bunun yanı sıra işyerleri ve ofislerde de perdenin kullanım alanı oldukça yaygın bir hale gelmiş durumda. Ataşehir zebra stor perde sayesinde, evinize değişik bir hava katmanız hiç de zor değil.

Ataşehir perde

Zebra Perde Modelleri Nelerdir?

Birçok değişik zebra perde modelleri olsa da genel olarak baskılı ve sade modellerin varlığından bahsetmek mümkündür.

Baskılı Zebra Stor Perde: Hem renk hem de baskı noktasında birçok seçeneğe sahiptir. Değişik renkleri ile dikkat çeken ve genellikle çocuk odaları için uygun olanlar, çok fazla satılmaktadır. Koyu ve açık renkten oluşan birçok değişik opsiyon söz konusudur.

Sade Model: Sade model bir diğer opsiyon olarak karşımıza çıkmaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi bu modelde baskı yoktur. Renk seçimini yapmak ise mümkündür. Sade modellerde de zebra özelliği vardır. Tek renk bir perde satın alınabilir.

Zebra Perde Nasıl Yıkanır ?

Ataşehir zebra store perde şu şekilde yıkanır;

  • Ürün kesinlikle çamaşır makinesine atılmaz
  • Perdeyi silerek temizlemek gerekmektedir.
  • Temizleme işleminde, perdeye özel olarak üretilmiş sıvılar tercih edilmiştir.
  • Perdeyi asılı halde iken silmek mantıklıdır.
  • Bunun yanı sıra perdeyi temizleme aşamasında kesinlikle katlamamak gerekmektedir.
  • Bu kurallara uyulduğu vakit perdenin temizlenmesi sağlıklı ve başarılı bir biçimde yapılmış olacaktır.

Zebra Perde Nasıl Kullanılır ?

Zebra perdenin kullanımında herhangi bir zorluk söz konusu değildir. Perdeyi rahat bir şekilde monte etmelisiniz. Perdenin yanında bulunan zincir, kullanım için ihtiyacınız olan şeydir. Perdeyi açmak ya da kapamak için zinciri yukarı veya aşağıya doğru hareket ettirmeniz gerekmektedir. Ataşehir zebra stor perde modelleri içinden yapacağınız başarılı bir tercih ile evinize farklı bir hava katmanız hiç de zor olmayacaktır.